ATADUY.

ATADUY.

icon

Getting all of the Nutrients you need simply cannot be done without supplements.

Nam libero tempore, cum soluta nobis eligendi cumque quod placeat facere possimus assumenda omnis dolor repellendu sautem temporibus officiis

0216 759 49 00

Bağlarbaşı Mah./ Çam sk. / No:24-5 /
Maltepe İstanbul

 

Medikal sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bera Odyoloji Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında İşitme Cihazı sektöründe deneyimli ve dinamik kadrosu ile güçlü bir başlangıç yaptı. Ataduy işitme Cihazları, uzman Odyolog ve odyometrist kadrosuyla işitme sorunu yaşayan bireylerin kişiye özel nitelikli hizmet anlayışı ile sorunlarını çözerek yaşam kalitelerini arttırmayı ve işitme cihazı sektöründe yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. İşitme sektöründe ileri ve yenilikçi teknolojileri kullanarak hizmet veren Ataduy İşitme Cihazları, 2017 yılında dünya markaları ile çıktığı bu yolda perakende satış noktaları açmaya ve hizmet vermeye başlamıştır. Dünya markaları olan Phonak ve Unitron kalitesiyle kullanıcı memnuniyeti odaklı ilerliyor ve teknik servisle alakalı her sorunda yanınızda oluyoruz. Kullanıcıların beklentilerini ve sorunlarını hızlıca kavrayarak doğru işitme cihazı seçimini yapıyoruz, ilerleyen teknoloji ve bilgi kaynaklarımızla en doğru uygulamayı yaparak gelişmeye devam ediyoruz.

ATADUY İŞİTME CİHAZLARI

Tabelasıyla Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye, sektörümüze, müşterilerimize, tüm Türkiye bulunan iş ortaklarımızla birlikte değer katmaya devam ediyoruz.

VİZYON

Uzman odyolog ve odyometrist çalışanlarımızın tecrübeleri ile kişiye özel işitme sağlığı hizmeti verme konusunda güvenilir çözümler sunmayı hedeflemektedir.

MİSYON

İşitme cihazı kullanımı zorunlu hale gelmiş işitme kayıplı bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, işitme cihazı seçimini doğru yapmalarını sağlayarak yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü rol üstlenmektir.